Proč si najít pronájem bytu bez realitky?

Také se Vám stalo, že jste si našli úchvatný inzerát na pronájem bytu v nabídce realitní kanceláře, svěřili jste svou důvěru v realitní poradenství a služby a nakonec jste strávili jen spousty času bezvýsledným obíháním bytů, které se vlastně ani nepřibližovaly Vaší představě?

Služby realitních kanceláří mají naneštěstí tuto nevalnou pověst. Přes veškerou snahu realitních profesionálů naplnit očekávání svého zákazníka se hold tyto negativní zkušeností šíří rychleji než pochvalné reference. Realitní makléři mají své obchodní know-how a zkouší řadu triků jak Vás v co nejkratším čase přesvědčit k pronájmu či koupi bytu. Proto je dobré se takovému jednání, které neladí s Vašimi představami a potřebami, raději vyhnout.


Jde to i jinak! Bez realitky a bez provize

Pronájem bytů v Praze lze i bez realitní kanceláře, a sice na přímo prostřednictvím domluvy a smlouvy s přímým pronajímatelem, většinou tedy majitelem bytu.

Velkou výhodou, kterou ocení zvláště studenti a mladé páry či rodiny, je, že neplatíte navíc tučnou provizi, kterou si realitní kanceláře připisují většinou ve výši jednoho měsíčního nájmu. Při přímém pronájmu neplatíte první nájem dvakrát! A to je velké plus pro začátek.


Nepotřebujete zprostředkovatele

Když si chcete pronajmout byt, přímá komunikace s pronajímatelem je ten nejvýhodnější způsob jak se dostat k bydlení dle Vašich představ.

Pronajímatele se zeptáte na vše, co potřebujete vědět. Z jeho chování Vám vyplyne, zda mu můžete důvěřovat a zda nové bydlení bude pro Vás to pravé, co hledáte. Zjistíte, zda je s pronajímatelem snadná domluva ohledně případných budoucích oprav a úprav. To je důležité! Bude to přeci Vaše bydlení a Vy chcete mít v místě bydliště bezpečný a příjemný pocit.


Je dobré umět se postavit na vlastní nohy

Zajímejte se proto o nabídky majitelů a přímých pronajímatelů bytů. Ušetříte peníze za provizi a nikdo Vás nebude tlačit do pronájmu bytu, který Vám plně nevyhovuje.

Stůjte si za svou představou a cíli, hledejte a nenechte se odradit náročností tohoto procesu. Až najdete byt v Praze odpovídající Vaší vizi, budete na sebe pyšní a budete si moci říct: „Položil/a jsem základní kámen svého nového domova".

Vybrané tipy

Zuzka Klingrová

Zuzka Klingrová je významná osbnost jógového světa a  usměvavá, zářící trenérka. Nechte se okouzli jógou právě pod jejím vedením.

Kvalitní vestavěné skříně

Nábytek na míru s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Společnost Komandor vyrábí skříně na míru parametrům Vašeho příbytku. Fotogalerie skříní je k dispozici zde.

 

Na téma skříně

Hledáte užitečné rady a zkušenosti týkající se výběru a výroby vestavěných skříní? Rádi Vám pomůžeme - NaTemaSkrine.cz

Bessergold.cz

Pražská pobočka něměcké společnosti Bessergold.de. Investiční zlato vám pomůže ochránit hodnotu vašeho majetku.

Vestavěné skříně a šatní skříně

Vestavěné skříně Praha a šatní skříně STAKO využívají nejmodernější design a materiály, díky tomu se vyznačují originalitou a vysokou kvalitou. Zároveň jsou praktické a také skvěle vypadají.

Optimalizace pro vyhledávače

Předních pozic Vašich stránek při hledání na klíčových portálech jako je Seznam.cz a Google je možné dosáhnout díky optimalizaci pro vyhledávače.

Aktuality

Nejnovější trend v ubytování? výjimečný styl, pohodlí a nadstandardní služby

Nejnovější trend nabízející pohodlné ubytování včetně služeb, které mnohdy přesahují standard. To je nový směr, nová moderní filozofie v ubytování.

Albertov Rental Apartments

... aneb pronájem bytu v Praze bez realitky! Albertov Rental Appartments je moderní residenční areál poskytující příjemné bydlení v klidné a malebné historické části Prahy nedaleko památkové rezervace Vyšehrad. Dostupnost do centra i jiných míst metropole je díky této lokalitě snadná a rychlá.