Nejnovější trend v ubytování? výjimečný styl, pohodlí a nadstandardní služby

Stylové ubytování v centru Prahy

Ubytování v Praze nikdy nebylo tak stylové a komplexními službami provázané zároveň. Přesně takový unikátní koncept rezidenčního nájemního bydlení v Praze nabízí Albertov Rental Apartments.

Apartmány ALBERTOV RENTAL APARTMENTS jsou kompletně zařízené moderním nábytkem, plně vybavené a připravené k okamžitému užívání.

K dispozici je Vám celkem 269 bytů o velikosti 1 – 4kk v uzavřeném a bezpečném areálu, který se skládá ze šesti samostatných budov. Areál se nachází v historickém centru Prahy a nabízí příjemné, klidné prostředí s výbornou dopravní dostupností.

Nabízíme Vám pronájem bytu Praha bez realitky, bez provize, přímo od majitele. Pronájmy poskytujeme na dobu již od šesti měsíců.

Areál a služby

Ubytování v Praze bude pro Vás mnohem pohodlnější a příjemnější díky široké škále služeb celého areálu, které zahrnují například internetové připojení ve všech bytech, podzemní parkoviště, recepci a kamerový systém, služby správce, saunu ve vybraných bytech, možnost pronájmu zasedací místnosti, obchodní centrum, atd. Na přání klienta zařídíme i úklidový servis.

Více o areálu s byty pronájem Praha Albertov Rental Apartments naleznete na webových stránkách www.albertov.eu.

Vybrané tipy

Zuzka Klingrová

Zuzka Klingrová je významná osbnost jógového světa a  usměvavá, zářící trenérka. Nechte se okouzli jógou právě pod jejím vedením.

Kvalitní vestavěné skříně

Nábytek na míru s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Společnost Komandor vyrábí skříně na míru parametrům Vašeho příbytku. Fotogalerie skříní je k dispozici zde.

 

Na téma skříně

Hledáte užitečné rady a zkušenosti týkající se výběru a výroby vestavěných skříní? Rádi Vám pomůžeme - NaTemaSkrine.cz

Bessergold.cz

Pražská pobočka něměcké společnosti Bessergold.de. Investiční zlato vám pomůže ochránit hodnotu vašeho majetku.

Vestavěné skříně a šatní skříně

Vestavěné skříně Praha a šatní skříně STAKO využívají nejmodernější design a materiály, díky tomu se vyznačují originalitou a vysokou kvalitou. Zároveň jsou praktické a také skvěle vypadají.

Optimalizace pro vyhledávače

Předních pozic Vašich stránek při hledání na klíčových portálech jako je Seznam.cz a Google je možné dosáhnout díky optimalizaci pro vyhledávače.

Aktuality

Nejnovější trend v ubytování? výjimečný styl, pohodlí a nadstandardní služby

Nejnovější trend nabízející pohodlné ubytování včetně služeb, které mnohdy přesahují standard. To je nový směr, nová moderní filozofie v ubytování.

Albertov Rental Apartments

... aneb pronájem bytu v Praze bez realitky! Albertov Rental Appartments je moderní residenční areál poskytující příjemné bydlení v klidné a malebné historické části Prahy nedaleko památkové rezervace Vyšehrad. Dostupnost do centra i jiných míst metropole je díky této lokalitě snadná a rychlá.