Albertov Rental Apartments

... aneb pronájem bytu v Praze bez realitky

Albertov Rental Appartments je moderní residenční areál poskytující příjemné bydlení v klidné a malebné historické části Prahy nedaleko památkové rezervace Vyšehrad. Dostupnost do centra i jiných míst metropole je díky této lokalitě snadná a rychlá.

Residenční areál tvoří 6 budov s centrální recepcí, podzemními garážemi a obchodním centrem. Celkem je zde 269 bytů k pronájmu, od malých garsonek 1+kk až po velké byty typu 4+kk.

Byty jsou kompletně zařízené, většina z nich má balkon s nábytkem a romantický výhled na Vyšehrad.

Špičkové vybavení bytů

V každém bytě se nacházejí dřevěné podlahy a kvalitní okna. V obývacím pokoji a koupelně je zabudováno podlahové topení. Vybavení bytů je stylové a elegantní, řídí se rafinovanými trendy moderního bydlení západního stylu. Díky vestavěnému nábytku na míru a dostatku úložných prostor je interiér odlehčený a vzdušný, a Vy se tak můžete doma cítit pohodlně a uvolněně. V bytě by Vám z praktického hlediska nemělo nic chybět. Je zde televize se satelitními kanály i internetové připojení. Kuchyně disponuje mj. myčkou a digestoří, koupelna pak pračkou i sušičkou. Veškeré spotřebiče v bytě jsou kvalitní a energeticky úsporné. Můžete si též pronajmout byt např. s vinotékou či saunou a klimatizací. Své auto zaparkujete bezpečně v podzemních garážích.

Pronájem bytu napřímo

Byty jsou tedy připravené k okamžitému zabydlení. Velkou výhodou je skutečnost, že pronájem bytu je realizován přímo od majitele, a Vy tak nemusíte platit žádnou provizi realitní kanceláři. Bytů k pronájmu je zde dostatek, a Vy si můžete vybrat, který byt bude nejvíce vyhovovat Vašim představám o domově a požadavkům na bydlení. Jednotlivé byty je možné si prohlídnout na místě či virtuálně na stránkách Albertova.

Residence západního stylu

Areál má příjemnou a klidnou atmosféru. Je uzavřen a střežen kamerovým systémem, který Vám zajistí bezpečí. Na centrální recepci, která poskytuje kompletní správu areálu i pohotovostní služby mimo pracovní dobu, si dle Vašeho přání snadno zařídíte i nadstandardní služby, např. pronájem zasedací místnosti nebo úklidový servis. Také zde můžete získat informace o kulturním a sportovním vyžití v Praze, objednat si taxi či využít úložiště pro kola a kočárky.

Okolí areálu

Součástí residenčního areálu je rovněž obchodní centrum, které doplňuje další přednosti tohoto komfortního bydlení. V obchodním centru naleznete mj. gurmánskou restauraci la Galerie, supermarket, řeznictví, květinářství, lékárnu či optiku a trafiku. Potřebné věci tak budete mít na dosah ruky.

Navštivte Albertov Rental Apartments a přesvědčte se sami o jedinečné atmosféře tohoto residenčního areálu. Pokud si zde pronajmete byt, zaručeně budete se svým novým domovem maximálně spokojeni.

Vybrané tipy

Zuzka Klingrová

Zuzka Klingrová je významná osbnost jógového světa a  usměvavá, zářící trenérka. Nechte se okouzli jógou právě pod jejím vedením.

Kvalitní vestavěné skříně

Nábytek na míru s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Společnost Komandor vyrábí skříně na míru parametrům Vašeho příbytku. Fotogalerie skříní je k dispozici zde.

 

Na téma skříně

Hledáte užitečné rady a zkušenosti týkající se výběru a výroby vestavěných skříní? Rádi Vám pomůžeme - NaTemaSkrine.cz

Bessergold.cz

Pražská pobočka něměcké společnosti Bessergold.de. Investiční zlato vám pomůže ochránit hodnotu vašeho majetku.

Vestavěné skříně a šatní skříně

Vestavěné skříně Praha a šatní skříně STAKO využívají nejmodernější design a materiály, díky tomu se vyznačují originalitou a vysokou kvalitou. Zároveň jsou praktické a také skvěle vypadají.

Optimalizace pro vyhledávače

Předních pozic Vašich stránek při hledání na klíčových portálech jako je Seznam.cz a Google je možné dosáhnout díky optimalizaci pro vyhledávače.

Aktuality

Nejnovější trend v ubytování? výjimečný styl, pohodlí a nadstandardní služby

Nejnovější trend nabízející pohodlné ubytování včetně služeb, které mnohdy přesahují standard. To je nový směr, nová moderní filozofie v ubytování.

Albertov Rental Apartments

... aneb pronájem bytu v Praze bez realitky! Albertov Rental Appartments je moderní residenční areál poskytující příjemné bydlení v klidné a malebné historické části Prahy nedaleko památkové rezervace Vyšehrad. Dostupnost do centra i jiných míst metropole je díky této lokalitě snadná a rychlá.